Kolejny sukces!

W dniach 22-24 września uczestniczyliśmy w Ogólnopolskich Igrzyskach Salezjańskich, które zostały rozegrane w Kielcach. Sekcja siatkówki wystawiła dwa swoje zespoły w dwóch kategoriach.

Zespół młodszy, prowadzony przez Patrycję Ciupę w kategorii B, zajął 3 miejsce w swojej grupie i 5 w całych rozgrywkach. Wynik mógł być lepszy, ale dziewczyny w tym składzie trenują od niedawna, a dla części z nich był to pierwszy turniej. Najważniejsze, że zdobyły cenne doświadczenie, które na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Drużyna zagrała w składzie: Martyna Karpińska, Amelka Golan, Zuzia Witek, Michasia Kowal, Agata Jurkiewicz, Agata Ciesielska, Asia Pietrzela, Zuzia Korab, Oliwia Sygnowska, Maja Czarnecka, Marysia Dyś i Gabrysia Boguń.

Z kolei zespół grający w kategorii A, prowadzony przez Łukasza Szawrackiego miał na tych zawodach wzloty i upadki. Na szczęście nawet gdy nie szło, dziewczyny potrafiły pokazać charakter i wyrwać zwycięstwo. 5 meczów, 5 zwycięstw i złote medale 🙂 brawo 🙂🏆🥇🏐 MVP zawodów została wybrana Michasia Rybczyńska 🤩

Skład drużyny: Wiktoria Mrozek, Kinga Skrzypek, Julka Olszak, Roksana Rafalik, Julka Nobis, Ola Bambuch, Michasia Rybczyńska, Julka Warpas, Dominika Zdunek, Justyna Olszewska, Justyna Jurkiewicz 🙂

Nasi tenisiści stołowi zdobyli pięć medali: 3 złote i 2 brązowe!!!